Veľkoobchod

Vážení obchodní partneri,

Spoločnosť Panacea, s.r.o. je najväčším slovenským výrobcom autolekárničiek, nástenných lekárničiek a povinných výbav. Hlavnou obchodnou činnosťou sesterskej spoločnosti Panacea Car, s.r.o. je distribúcia a predaj autodoplnkov a kompletnej povinnej výbavy pre osobné, nákladné a vozidlá hromadnej dopravy. V našej ponuke nájdete plastové vaničky do kufra REZAW, deflektory HEKO, gumené autorohože FROGUM, PETEX, RIGUM, lakťové opierky Armster a mnoho ďalších.

Výšku veľkoobchodných zliav riešime individuálne, v závislosti od dohodnutých podmienok, výšky a intezity odberu. Minimálna výška objednávky nie je pre veľkoodberateľov stanovená. Ponúkneme Vám ceny v priemerne o 10% až 40% nižšie ako bežné maloobchodné ceny na internete alebo v kamenných obchodoch. Niekoľko tisíc položiek na našom sklade je pripravených ihneď k odberu a distribúcia tovaru prebieha buď prostredníctvom našich obchodných zástupcov alebo kuriérskou spoločnosťou. Veľkoobchodný prístup nie je možné kombinovať s maloobchodnými zľavami a akciami prebiehajúcimi na internetovom obchode alebo v predajni.

Veľkoobchodný prístup sa udeľuje iba spoločnostiam podnikajúcim v obore:

1. predajňa autodielov, autodoplnkov a autopríslušenstva

2. autoservisy a pneuservisy

3. predajcovia nových a jazdených vozidiel

4. auto tuningové internetové obchody


Fakturačné údaje:

PANACEA s.r.o.

Prielohy 693/3, 010 07 Žilina

IČO: 36374512
DIČ: 2020101622
IČ DPH: SK2020101622

 

VEĽKOOBCHOD:

Pre informácie o spolupráci, tovare a dostupnosti kontaktujte našich regionálných obchodných zástupcov podľa sídla Vašej spoločnosti; www.panacea.sk/sk/kontakty.


 

 Katalóg samolepiek

Katalóg živicových samolepiek na stredy kolies

 

 

 Späť