doplnkydoauta.sk > Autokozmetika a autochémia > Technické kvapaliny > Odmastňovacie

Sada čistiaca K&N na vzduchové filtre - čistidlo+olej
kategória: Odmastňovacie     kód: AM734
skladom
27,90 €

K&N čistiaca sada pre čistenie a ošetrovanie športových vzduchových filtrov. Sada obsahuje čistiaci saponát a špeciálny impregnačný sprej, ktorý zlepšuje filtračné schopnosti vzduchového filtra a zvyšuje jeho životnosť.

Návod na čistenie vzduchového filtra;

1. Naneste čistiaci prostriedok

Voľne naneste čistiaci prostriedok alebo K&N Power Kleen na obe strany filtra a nechajte pôsobiť po dobu 10 min až sa uvoľnia nečistoty. Nenechajte čistiaci prostriedok na filtri zaschnúť.

2. Vypláchnite

Vypláchnite vzduchový filter voľne tečúcou vodou smerom z čistej strany tak, aby nečistoty boli z filtra vyplavené. Takto pokračujte až do doby pokiaľ sa všetky nečistoty nevyplavia. Je možné že krok 1 a 2 budete musieť niekoľko krát opakovať.

3. Usušte

Po umytí filtra opatrne vyklepte vodu a nechajte filter voľne uschnúť. Nenanášajte olej pokiaľ nie je filter úplné suchý.

4. Olej (99-5000EU)

Sprejom naneste K&N olej pre vzduchové filtre rovnomerne na vzduchový filter zo vzdialenosti cca 8cm. Nechajte vzduchový filter voľne ležať po dobu cca 20 min, aby sa vstrebal olej. Potom mierne naneste sprejom olej ešte na svetlé miesta, aby vrstva oleja a sfarbenie filtra bolo rovnomerné.

Súvisiaci tovar:


Prostriedok dezinfekčný pre interiér prilby MOTUL 250ml
Motul Helmet Interior Clean - dezinfekcia prilby
5,70 €

Čistič reťaze motocykla MOTUL 400ml
Motul Chain Clean - čistič reťazí
7,50 €