doplnkydoauta.sk > Meguiar's - autokozmetika > Meguiars - príslušenstvo

Meguiar's Supreme Wheel Brush - Medium - mikrovláknová kefa na disky, stredná 35 cm
kategória: Meguiars - príslušenstvo     kód: AM1726
Luxusná mikrovláknová kefa na kolesá

celý popis >

skladom
25,10 €

Starostlivosť o luxusné, drahé alebo exkluzívne kolesá môže predstavovať skutočnú výzvu. Čo majú robiť skutoční nadšenci, ktorí nechcú pripustiť ani ten najjemnejší škrábanček alebo smietku na svojich precízne ošetrených kolesách? Meguiar 's má odpoveď!
 
 
Extrémne hustá a neuveriteľne jemná mikrovláknová kefa na kolesá bude Vaše kolesá hýčkať vo všetkých zmysloch tohto slova! Cestná špina, brzdový prach a všetky ďalšie nečistoty neodolajú dlhým, jemným  vláknam tejto kefy! A nemusíte sa báť! Jemnosť vlákien neuberá vôbec nič na ich účinnosti a efektivite! Nepotrebujete tvrdé a pre povrch kolies nebezpečné "ostne", aby ste dostali zo svojich kolies nečistoty. Stačí kvalitný čistič kolies a naša mikrovláknová kefa a Vaše kolesá budú opäť svietiť čistotou!
 
Mikrovlákno sa dostane do mnohých skrytých zákutí Vašich kolies a vyčistí tak aj ťažko prístupné miesta, kam by ste sa s bežnými kefami dostávali len ťažko!
 
Stredová os je vyrobená z šetrného plastu, ktorý ani pri kontakte s okolo nepoškodí jeho povrch. Rukoväť je vybavená mäkkým penovým držadlom pre príjemnú a presnú manipuláciu pri práci. Koniec držadla je navyše vybavený okom pre zavesenie vypláchnutého kefy po práci.
 
Technické parametre:
 
Celková dĺžka kefy: cca 35 cm
Dĺžka štetín: cca 3 cm
Priemer kefy: cca 9 cm
Štetiny: mikrovláknové, extrémne jemné, na koncoch velúrovaný
Použitie: disky (všetky typy), motorový priestor, podbehy, zádverie, výduchy pod.
Materiál tela: plast (neobsahuje žiadne kovové časti!)

Súvisiaci tovar: