doplnkydoauta.sk > Doplnky do auta > Interiérové autodoplnky > Držiaky na telefón

Držiak magnetický FIXED Icon Flex Mini na palubnú dosku, čierny
kategória: Držiaky na telefón     kód: AB755
Držiak magnetický FIXED Icon Flex Mini na palubnú dosku

celý popis >

do 5 dní
11,90 €

 FIXED Icon Flex Mini
Miniaturní magnetický držiak FIXED Icon Mini vyrieši problém, ako používať mobilný telefón v aute pohodlne, ľahko a hlavne bezpečne. Už žiadne zbytočné pokuty za telefón pri uchu, v držiaku Icon Mini bude váš mobil vždy pekne po ruke a na očiach. Oproti klasickým veľkým držiakom šetrí miesto na palubnej doske, neprekáža vo výhľade a nepotrebuje žiadne zložité nastavovanie. Otočná hlavica držiaka navyše umožní natočiť telefón do ideálneho uhla. Používanie magnetického držiaku je intuitívne a návykové. Stačí priložiť telefón k ICON Mini a magnety už sa o všetko postarajú, ani sa nehne. Rovnako ľahko mobil zložíte. FIXED Icon Mini si skrátka zamilujete na prvý pohľad.

Malý veľký držiak
Oproti klasickým držiakom FIXED Icon sme verzii Mini vyvinuli tak, aby držiak čo najmenej prekážal na palubnej doske a napriek tomu si ponechal extra silnú schopnosť uchytenie telefónu pomocou neodymových magnetov. Vymysleli sme funkčný a nenápadný dizajn, ktorý nijako nenaruší interiér vášho vozidla. Držiak stačí pomocou extra silnej 3M pásky pripevniť na vhodné miesto na palubnej doske a je pripravený na použitie. Pripravení telefónu je potom rovnako jednoduché. Extra tenkú kovovú doštičku v balení prilepíte na chrbát mobilu, alebo jej môžete vložiť medzi telefón a kryt a všetko je pripravené.

Zacvakni a jedu
Sadnete do auta, priložíte mobil k Icon-"cvak"-a môžete vyraziť. Jednoduché a rýchle, jednoduchšie to už byť nemôže. Žiadne zbytočné zdržiavanie zložitým upevňovaním ako u kliešťových držiakov. Presne pre to je magnetický držiak tak obľúbený, šetrí vaše nervy a čas. A navyše aj cenné miesto na palubnej doske. Vďaka otočnej hlavici držiaku si pohodlne nastavíte telefón do správneho uhla tak, aby bol pekne na očiach.

Drží ako pribitý
Že jazda po našich cestách dokáže občas pekne zatriasť autom, vie každý. A loviť za jazdy telefón vypadnutý z držiaka taky nie je žiadny med. Preto sme náš Icon Mini vybavili extra silnými magnetov pre perfektnú stabilitu. Stačí priložiť telefón k držiaku ao viac sa nestaráte. Proste sa ani nepohne, to vám garantujeme. Môžete pokojne vyraziť aj do terénu. A žiadny strach, magnety ICON Mini neruší mobilný signál, ani neublíži hardvéru vo vnútri vášho smartphonu.

Nabíjanie za jazdy
Večné hľadanie kábla od autonabíjačky, ktorý leží zamotaný niekde pod palubovkou. S FIXED Icon tohle nehrozí. Nabíjací kábel si ľahko pripnete do káblového držiaka na podstavci ICON a budete ho tak mať vždy pekne po ruke. A až začne baterka v mobile svietiť červeno, viete kam siahnuť.

Vlastnosti:%0A
-miniatúrne magnetický držiak telefónu na palubnú dosku v automobile
-umožnia používať telefón vo vozidle pohodlne a bezpečne
-extra silné neodymové magnety zabezpečí 100% stabilitu telefónu i pri sebeväčšia otrasoch
-univerzálne prevedenie pre rôzne typy smartphonov
-bezpečné uchytenie na palubnej doske pomocou 3M pásky
-otočná hlavica držiaku pre nastavenie do ideálneho pozorovacieho uhla
-šikovný odnímateľný držiak nabíjacieho kábla
-dve ultra tenké kovové doštičky pre inštaláciu na chrbát mobilného telefónu alebo medzi telefón a zadný kryt
-český design: Držiaky FIXED Icon boli vyvinuté v spolupráci s predným českým dizajnovým a návrhárskym štúdiom NOVO
-rozmery držiaku:
-obsah balenia: držiak FIXED Icon Flex Mini, držiak kábla, 2 x kovová doštička (priemer 40 mm)


Súvisiaci tovar:

skladom

Držiak univerzálny FIXED Click XL s dlhou prísavkou na sklo alebo palubnú dosku
Držiak univerzálny FIXED Click XL s dlhou prísavkou na sklo alebo palubnú dosku
14,00 €
skladom

Držiak magnetický do ventilácie CellularLine MAG4 HANDY FORCE DRIVE čierny
Magnetický držiak do ventilácie CellularLine MAG4 HANDY FORCE DRIVE, čierny
16,90 €
skladom

Držiak na mobilný telefón UNI sticky
Držiak na mobilný telefón
7,80 €