doplnkydoauta.sk > Doplnky do auta > Interiérové autodoplnky > Držiaky na telefón

Držiak magnetický FIXED Icon Air Vent Mini do ventilácie, čierny
kategória: Držiaky na telefón     kód: AB729
Držiak magnetický FIXED Icon Air Vent Mini do ventilácie

celý popis >

do 5 dní
9,90 €

Miniaturný magnetický držiak FIXED ICON vyrieši problém, ako používať mobilný telefón v aute pohodlne, ľahko a hlavne bezpečne. Už žiadne zbytočné pokuty za telefón pri uchu, v držiaku ICON bude váš mobil vždy pekne po ruke a na očiach. Oproti klasickým veľkým držiakom šetrí miesto na palubnej doske, neprekáža vo výhľade a nepotrebuje žiadne zložité nastavovanie. Používanie magnetického držiaku je intuitívne a návykové. Stačí priložiť telefón k ICON a magnety už sa o všetko postarajú, ani sa nehne. Rovnako ľahko mobil zložíte. FIXED ICON si skrátka zamilujete na prvý pohľad.

Zacvakni a jedu
Sednete do auta, priložíte mobil k Icon-"cvak"-a môžete vyraziť. Jednoduché a rýchle, jednoduchšie to už byť nemôže. Žiadne zbytočné zdržiavanie zložitým upevňovaním ako u kliešťových držiakov. Presne pre to je magnetický držiak tak obľúbený, šetrí vaše nervy a čas. A navyše aj cenné miesto na palubnej doske.

Drží ako pribitý
Že jazda po našich cestách dokáže občas pekne zatriasť autom, vie každý. A loviť za jazdy telefón vypadnutý z držiaka taky nie je žiadny med. Preto sme náš ICON vybavili šesticou extra silných magnetov pre perfektnú stabilitu. Stačí priložiť telefón k ICON ao viac sa nestaráte. Proste sa ani nepohne, to vám garantujeme. Môžete pokojne vyraziť aj do terénu. A žiadny strach, magnety ICON neruší mobilný signál, ani neublíži hardvéru vo vnútri vášho miláčika.

Nabíja za jazdy
Věčné hľadanie kábla od autonabíjačky, ktorý leží zamotaný niekde pod palubovkou. S FIXED ICON tohle nehrozí. Nabíjací kábel si ľahko pripnete do káblového držiaka na podstavci ICON a budete ho tak mať vždy pekne po ruke. A až začne baterka v mobile svietiť červeno, viete kam siahnuť.

Na palubce ako doma
V balení našich ICON nájdete všetko potrebné pre inštaláciu do vášho auta. A zvládne to každý, žiadne obavy. Zadná časť držiaku Air Vent Mini zacvaknite do mriežky ventilácie na palubnej doske a natočíte kĺb držiaku do správnej polohy. Potom už stačí len pripraviť váš telefón. Extra tenkú kovovú doštičku v balení prilepíte na chrbát mobilu, alebo jej môžete vložiť medzi telefón a kryt. Hotovo, jednoduchšie to už byť nemôže.

Vlastnosti:
-miniatúrne magnetický držiak telefónu do ventilačné mriežky v automobile
-umožnia používať telefón vo vozidle pohodlne a bezpečne
-extra silné neodymové magnety zabezpečí 100% stabilitu telefónu i pri sebeväčšia otrasoch
-univerzálna veľkosť držiaka vhodná pre všetky typy smartphonov, navigácia aj menšie tablety
-neprekáža vo výhľade cez čelné sklo
-šikovný držiak nabíjacieho kábla
-dve ultra tenké kovové doštičky pre inštaláciu na chrbát mobilného telefónu alebo medzi telefón a zadný kryt
-český design: Držiaky FIXED ICON boli vyvinuté v spolupráci s predným českým dizajnovým a návrhárskym štúdiom NOVO

Súvisiaci tovar:

skladom

Držiak univerzálny FIXED Click XL s dlhou prísavkou na sklo alebo palubnú dosku
Držiak univerzálny FIXED Click XL s dlhou prísavkou na sklo alebo palubnú dosku
14,00 €
skladom

Držiak mobilného telefónu na bicykel
Držiak telefónu na bicykel
19,90 €