doplnkydoauta.sk > Exteriér - presné doplnky > Autoboxy > Autoboxy PACKLINE

Autobox strešný Packline NX Premium DL čierny
kategória: Autoboxy PACKLINE     kód: PNXDL
Doprava zadarmo
Autobox PACKLINE – ku každému zakúpenému autoboxu zadarmo ochranný obal v hodnote 40 €

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
skladom
1 350,00 €

Séria strešných boxov NX Premium je najexkluzívnejšou, ktorú spoločnosť Packline doteraz vyvinula a vyrobila.  Určite oceníte sofistikovaný aerodynamický dizajn, ktorý pôsobí ako integrovaná súčasť automobilu. Rada boxov Packline NX Premium je vyrobená z laminátu miesto štandardne používaného ABS plastu a tak boxy dosahujú ešte lepšiu pevnosť a odolnosť, ktorú otestovali a potvrdili majitelia boxov v Nórsku, kde teploty v zimnom období dosahujú extrémne hodnoty.

Model NX Premium DL Black je vybavený dvoma špeciálnymi vode-odolnými taškami Packline z kvalitného PVC materiálu  s obsahom 37L a 60L s nastaviteľným ramenným popruhom. Súčasťou boxu je aj LED osvetlenie s integrovaným senzorom pohybu a automatickým vypnutím.

Dizajn

Pre povrchovú úpravu Packline NX Premium DL Black je použitá vysokolesklá čierna farba, ktorá dodáva boxu a zároveň aj automobilu nádych luxusu a elegancie.

Otváranie

Packline NX Premium určite zaujme otváracím mechanizmom Lift-Off. Na rozdiel od štandardu sa box neotvára z boku, ale zdvíha sa celé veko zozadu. Pneumatické vzpery zabezpečia zdvihnutie veka na maximum. Tento spôsob dovoľuje pristupovať k naloženej batožine pohodlne z troch strán. Napríklad lyže tak môžu z boxu vyberať (vkladať) dvaja ľudia naraz. Nízka spodná nakladacia hrana uľahčí manipuláciu s batožinou v boxe. Pre zatvorenie stačí potiahnuť za tiahlo umiestnené na zadnej časti veka (viď foto), ktoré potom dosadne na svoje miesto.

Bezpečnosť

Strešný box spĺňa normy City Crash.

Náklad aj samotný box je pred krádežou chránený centrálnym zámkom, ktorý je kvôli ochrane pred nečistotou a námrazou umiestnený pod gumovú krytku. Vo výbave strešného boxu sú aj uťahovacie pásy pre zafixovanie prepravovaného nákladu.

Upínací systém

Boxy Packline NX Premium je možné upevniť k strešným nosičom rýchloupínacím čeľusťovým systémom izi2connect, ktorý je kompatibilný so všetkými strešnými nosičmi na trhu.  Packline NX Premium DL je určite jeden z najkrajších boxov na trhu, ideálny pre tých, čo si potrpia na dokonalom vzhľade. Veko dosadá presne na spodok boxu, bez presahu typického takmer pre všetky strešné boxy. Najlepšie samozrejme vynikne na dlhších autách. Otváranie a zatváranie je vďaka laminátovej konštrukcii jednoduché a pohodlné ako pri žiadnom inom boxe. Daňou je o niečo vyššia hmotnosť boxu.

Z hľadiska bezpečnosti Packline NX Premium DL patrí na špicu. Je prakticky nemožné aby pri akejkoľvek kolíznej situácií z neho niečo vyletelo a rovnako sa doň nedá vlámať.

Menšou nevýhodou je, že k batožine naloženej v špičke boxu sa dostanete až po vybratí tej pred ňou.

Resumé: Ak nemáte hlboko do vrecka, Packline NX Premium DL je najlepší strešný box (najmä pre lyžiarov) na trhu.

TECHNICKÉ ÚDAJE
Vonkajšie rozmery  
Dĺžka (cm) 215
Šírka (cm) 87
Výška (cm) 31
Vnútorné rozmery  
Dĺžka (cm) 209
Šírka (cm) 82
Výška (cm) 29
Kapacita  
Objem 430 litrov
Hmotnosť 29 kg
Farba čierna 
Uzamykanie áno 

Súvisiaci tovar:

dovoz zdarma

Autobox strešný Packline NX Premium DL biely
Autobox PACKLINE – ku každému zakúpenému autoboxu zadarmo ochranný obal v hodnote 40...
1 350,00 €
dovoz zdarma

Autobox strešný Packline FX SUV čierno chrómová
Autobox PACKLINE – ku každému zakúpenému autoboxu zadarmo ochranný obal v hodnote 40...
1 099,00 €
dovoz zdarma

Autobox strešný Packline NX 195
Autobox PACKLINE – ku každému zakúpenému autoboxu zadarmo ochranný obal v hodnote 40...
890,00 €