doplnkydoauta.sk > Exteriér - presné doplnky > Autoboxy > Autoboxy PACKLINE

Autobox strešný Packline FX SUV čierno chrómová
kategória: Autoboxy PACKLINE     kód: PFXSUV
Doprava zadarmo
Autobox PACKLINE – ku každému zakúpenému autoboxu zadarmo ochranný obal v hodnote 40 €

celý popis >

DOPRAVA ZADARMO
do 5 dní
1 099,00 €

Séria boxov FX je vyvinutá špeciálne pre vozidlá Offroad a SUV. Box je konštruovaný s dôrazom na funkčnosť a náročné podmienky použitia pre aké sú určené aj SUV vozidlá.

Dizajn

Packline FX SUV má robustné dno a nízky profil. Box presahuje len 23cm nad výšku strešných nosičov, čo majitelia SUV vozidiel ocenia najmä pri potrebe parkovania v garážach. Tento box aj pri nízkom profile dosahuje úctyhodný objem až 400 litrov a pojme lyže dĺžky až 208cm. V zadnej časti boxu je na dne špeciálny otvor, vďaka ktorému box perfektne dosadne aj na autá s anténou (žraločou plutvou). Napriek robustnému vzhľadu box pôsobí veľmi elegantne a luxusne. Na krásnom lesklom čiernom povrchu vynikne chrómové lemovanie a logo Packline.

Materiál

Rada boxov Packline FX je vyrobená z laminátu. Použitím laminátu namiesto štandardne používaného ABS plastu dosahujú boxy ešte lepšiu pevnosť a odolnosť. Odolnosť otestovali a potvrdili majitelia boxov v Nórsku kde teploty v zimnom období dosahujú extrémne hodnoty.

Otváranie

Packline FX SUV určite zaujme otváracím mechanizmom. Na rozdiel od štandardu sa box neotvára z boku, ale zdvíha sa celé veko zozadu. Tento spôsob dovoľuje pristupovať k naloženej batožine pohodlne z troch strán. Napríklad lyže tak môžu z boxu vyberať (vkladať) dvaja ľudia naraz. Nízka spodná nakladacia hrana uľahčí manipuláciu s batožinou v boxe. Box otvoríte nadvihnutím veka zozadu. Pneumatické vzpery zabezpečia zdvihnutie veka na maximum. Pre zatvorenie stačí potiahnuť za tiahlo umiestnené na zadnej časti veka, ktoré potom dosadne na svoje miesto.

Bezpečnosť

Náklad aj samotný box je pred krádežou chránený centrálnym zámkom, ktorý je kvôli ochrane pred nečistotou a námrazou umiestnený pod gumovú krytku. Vo výbave strešného boxu sú aj uťahovacie pásy pre zafixovanie prepravovaného nákladu.

Upínací systém

Boxy Packline FX je možné upevniť k strešným nosičom rýchloupínacím čeľusťovým systémom izi2connect, ktorý je kompatibilný so všetkými strešnými nosičmi na trhu. Na požiadanie Vám môžeme tento systém zameniť za systém upevnenia do T drážky izi2fit.

TECHNICKÉ ÚDAJE
Vonkajšie rozmery  
Dĺžka (cm) 210
Šírka (cm) 90
Výška (cm) 27
Kapacita  
Objem (litrov) 400
Materiál Laminát 
Nosnosť (kg) 75
Upevnenie izi2connect - rýchloupínací čeľusťový systém  / izi2fit - do T drážky 
Hmotnosť 25 kg
Otváranie zo zadu, pneumatické vzpery 
Farba Piano Black 
Uzamykanie viacbodové, centrálne 
Upevňovacie popruhy áno 

Súvisiaci tovar:

dovoz zdarma

Autobox strešný Packline NX 195
Autobox PACKLINE – ku každému zakúpenému autoboxu zadarmo ochranný obal v hodnote 40...
890,00 €
dovoz zdarma

Autobox strešný Packline NX 215
Autobox PACKLINE – ku každému zakúpenému autoboxu zadarmo ochranný obal v hodnote 40...
990,00 €
skladom
dovoz zdarma

Autobox strešný Packline NX Premium DL čierny
Autobox PACKLINE – ku každému zakúpenému autoboxu zadarmo ochranný obal v hodnote 40...
1 350,00 €